Update 16 maart 2020

De VVD volgt zorgvuldig alle ontwikkelingen omtrent de verspreiding van het coronavirus en volgt daarbij de adviezen van het RIVM. Daarom is besloten om alle VVD-evenementen zowel lokaal, regionaal als landelijk af te gelasten tot ten minste 31 maart. Dat geldt ook voor de evenementen en activiteiten die de Woerdense VVD zou organiseren.

Met de nieuwe maatregelen die op 15 maart zijn afgekondigd, gaat onder meer de horeca tot en met 6 april dicht. Onze vrijdagmiddagborrel van 3 april wordt dus afgelast. Van verdere ontwikkelingen houden we je via onze website en social media op de hoogte.

Zowel de landelijke als lokale VVD blijven de ontwikkelingen nauw volgen en houden de situatie goed in de gaten. Mocht je naar aanleiding hiervan vragen hebben kun je contact opnemen met het Algemeen Secretariaat.